landschapsarchitectuur

ecologie

stedelijk ontwerp

Medewerkers

De heer ir. Jeroen Verbeek
directeur / landschapsarchitect
jverbeek@bureauverbeek.nl

De heer ir. Barry Kerckhoffs
landschapsarchitect
bkerckhoffs@bureauverbeek.nl

De heer ir. Martijn Blaas
landschapsarchitect / ecoloog
mblaas@bureauverbeek.nl

Mevrouw Romy Zwiers Msc.
landschapsarchitect
rzwiers@bureauverbeek.nl

De heer ing. Rob Smeets
landschapsontwerper
rsmeets@bureauverbeek.nl

Mevrouw Elise Quaedvlieg MSc.
junior landschapsarchitect
equaedvlieg@bureauverbeek.nl

De heer Jack Reijnders Msc.
junior landschapsarchitect
jreijnders@bureauverbeek.nl

De heer ing. Alfred Mutsaers
civiel- en cultuurtechnisch ingenieur
amutsaers@bureauverbeek.nl

De heer ing. John Frusch
civiel- en cultuurtechnisch ingenieur
jfrusch@bureauverbeek.nl

Mevrouw Tessa Content
civiel- en cultuurtechnisch ingenieur
tcontent@bureauverbeek.nl

Mevrouw Nancy Verbeek-Storms
administratie / boekhouding
nverbeek@bureauverbeek.nl

De heer Rick Reijnen
stagiair

Mevrouw Mellanie Righard
stagiair

De heer drs. Geert Peeters
freelance ecoloog / bioloog

logowit

landschapsarchitectuur

ecologie

stedelijk ontwerp

ADRES

limmelderweg 6

6222 pb maastricht

t +31 43 450 30 45