Medewerkers

De heer ir. J.L.J. Verbeek
directeur / landschapsarchitect
jverbeek@bureauverbeek.nl

De heer ir. B.A.F. Kerckhoffs
landschapsarchitect
bkerckhoffs@bureauverbeek.nl

De heer ir. M.A. Blaas
landschapsarchitect / ecoloog
mblaas@bureauverbeek.nl

Mevrouw ir. R.M. Zwiers
landschapsarchitect
rzwiers@bureauverbeek.nl

De heer ing. R.C.M. Smeets
landschapsontwerper
rsmeets@bureauverbeek.nl

De heer ing. A.A.C. Mutsaers
civiel- en cultuurtechnisch ingenieur
amutsaers@bureauverbeek.nl

De heer ing. J.H.J. Frusch
civiel- en cultuurtechnisch ingenieur
jfrusch@bureauverbeek.nl

De heer ing. M. Jacobs
landschapsmanager
mjacobs@bureauverbeek.nl

Mevrouw N.C. Verbeek-Storms
administratie / boekhouding
nverbeek@bureauverbeek.nl

De heer drs. G.M.T. Peeters
freelance ecoloog / bioloog

Reacties zijn gesloten.